UITSLAG INTERNATIONAL WORKING TEST 2 en 3 april 2016 te Lubbeek (België) | |||||||||||||||||
Nr. | Country | Handler | Dog | Test 1 |
Test 2 |
Test 3 |
Test 4 |
Test 5 |
Test 6 |
Test 7 |
Test 8 |
Test 9 |
Test 10 |
Individual | Team | ||
Points | Place | Points | Place | ||||||||||||||
3A | NETHERLANDS National Team 3 |
Roy Ehbel | Abbotsross Trefynwy | 19 | 20 | 20 | 18 | 18 | 17 | 20 | 14 | 20 | 18 | 184 | 3 | 541 | 1 |
3B | Ingrid van de Ven | FTCH Bubbles van de Vaortkaant | 20 | 20 | 15 | 18 | 19 | 18 | 20 | 16 | 16 | 18 | 180 | 5 | |||
3C | Rob Schmidt | INT FTCH Cerbel Ambassador | 18 | 20 | 16 | 13 | 18 | 20 | 16 | 16 | 20 | 20 | 177 | 7 | |||
40A | SWITZERLAND Free Team SwissFree |
Marcel Christen | Lockthorn Dark Keagen | 19 | 20 | 17 | 20 | 19 | 0 | 12 | 18 | 19 | 19 | 163 | 40 | 510 | 2 |
40B | Claudia Gross | Locktorn Dice | 20 | 18 | 16 | 10 | 18 | 16 | 20 | 17 | 18 | 19 | 172 | 13 | |||
40C | Beatrice Loetscher | Int.Ft Ch FUNNYLINE FIELDQUEST J.B | 19 | 18 | 14 | 15 | 18 | 19 | 20 | 16 | 20 | 16 | 175 | 8 | |||
6A | AUSTRIA National Team 1 | Schöpf Bernhard | Flash of Hopeful Image "Enzo" | 18 | 20 | 16 | 17 | 18 | 6 | 14 | 18 | 19 | 19 | 165 | 33 | 506 | 3 |
6B | Allmeier Waldemar | Scholly´s Elvis | 19 | 20 | 17 | 20 | 10 | 15 | 18 | 20 | 19 | 20 | 178 | 6 | |||
6C | Kaserer Robert | Marsh Marigold´s Allatonce Arthos | 19 | 20 | 16 | 17 | 20 | 15 | 14 | 13 | 19 | 10 | 163 | 40 | |||
11A | DENMARK National Team 3 |
Jens Lund | Gundog's Choise Disney | 14 | 20 | 12 | 10 | 20 | 19 | 20 | 20 | 19 | 16 | 170 | 21 | 499 | 4 |
11B | Lars Mejlby | Seahill High Wind Gunner´s Twig | 14 | 18 | 16 | 18 | 17 | 8 | 12 | 20 | 17 | 18 | 158 | 51 | |||
11C | Anette Huusmann | Ellijas Dudley | 19 | 16 | 16 | 20 | 19 | 18 | 16 | 12 | 20 | 15 | 171 | 17 | |||
12A | AUSTRIA National Team 2 |
Ivonne Brunold | Int.FTCH Beechdale´s Dusty Hazel | 20 | 18 | 16 | 20 | 17 | 20 | 20 | 17 | 20 | 18 | 186 | 2 | 497 | 5 |
12B | Helge Witting | Beretta vom Krottenbach | 10 | 16 | 16 | 16 | 18 | 14 | 8 | 15 | 10 | 20 | 143 | 71 | |||
12C | Barbara Stadlhuber | Xandro vom Fichtenhorst | 20 | 18 | 18 | 19 | 17 | 20 | 18 | 0 | 20 | 18 | 168 | 27 | |||
1A | GERMANY National Team 3 |
Volker Herrmann | Starcreek Infinity | 18 | 16 | 19 | 17 | 15 | 18 | 14 | 17 | 18 | 20 | 172 | 13 | 496 | 6 |
1B | Stefan Berlips | Blackthorn Lempi | 12 | 20 | 14 | 16 | 14 | 20 | 20 | 14 | 15 | 15 | 160 | 49 | |||
1C | Bernadette Dierks-Meyer | Gin vom alten Trappisten Kloster | 16 | 16 | 17 | 16 | 14 | 20 | 14 | 15 | 16 | 20 | 164 | 37 | |||
22A | FINLAND National Team 3 |
Jari Särkänlahti | FI KVA Brookbank Blackbird | 16 | 16 | 14 | 10 | 20 | 17 | 14 | 20 | 18 | 17 | 162 | 44 | 493 | 7 |
22B | Reima Ronkainen | FI KVA Highhut's Hercules | 20 | 20 | 17 | 16 | 16 | 18 | 16 | 17 | 14 | 10 | 164 | 37 | |||
22C | Mikko Tani | FI KVA Highhuts's Deneb | 14 | 16 | 18 | 18 | 10 | 17 | 20 | 20 | 20 | 14 | 167 | 28 | |||
8A | Sweden National Team 1 | Maria Söder | Söders Broadwalk | 16 | 14 | 14 | 12 | 12 | 16 | 18 | 15 | 18 | 16 | 151 | 60 | 490 | 8 |
8B | Lena Haraldsson | SE J(J)CH SEJ(A)CH Justlike Black Wasp | 17 | 20 | 17 | 18 | 17 | 20 | 12 | 14 | 14 | 17 | 166 | 30 | |||
8C | Märta Segerström | Justlike Apache | 17 | 20 | 16 | 19 | 19 | 20 | 8 | 14 | 20 | 20 | 173 | 11 | |||
25A | FINLAND National Team 1 |
Maarit Nikkanen | FI KVA Batmoors´Black Isle Chandler | 17 | 20 | 16 | 18 | 16 | 18 | 14 | 20 | 17 | 16 | 172 | 13 | 489 | 9 |
25B | Esa Ränkman | NM-11 FI KVA Highhut´s Aquila | 15 | 8 | 16 | 16 | 15 | 17 | 20 | 12 | 16 | 20 | 155 | 55 | |||
25C | Teijo Kostian | FI KVA-FT Grassduck´s Red Flash | 20 | 20 | 16 | 14 | 19 | 0 | 20 | 16 | 17 | 20 | 162 | 44 | |||
23A | DENMARK National Team 2 |
Lars Nørgaard | Michnos Friend Chandler Big | 0 | 18 | 17 | 19 | 20 | 20 | 20 | 0 | 17 | 19 | 150 | 63 | 484 | 10 |
23B | Boye Rasmussen | Lockthorn Zinedine Zidan | 18 | 20 | 18 | 11 | 16 | 15 | 18 | 12 | 18 | 14 | 160 | 49 | |||
23C | Carsten Andersen | Lockthorn Zippo Stoney | 18 | 18 | 15 | 16 | 18 | 12 | 20 | 20 | 19 | 18 | 174 | 10 | |||
24A | AUSTRIA National Team 3 |
Petra Hillinger | Kornay Hunting Paul | 17 | 20 | 16 | 17 | 16 | 17 | 14 | 17 | 13 | 19 | 166 | 30 | 482 | 11 |
24B | Kleestorfer Heidemarie | Glenpatrick Kelso | 15 | 10 | 15 | 17 | 16 | 18 | 20 | 15 | 5 | 15 | 146 | 66 | |||
24C | Gerhard Kagbauer | Think Twice Absolute Beginners | 18 | 18 | 18 | 16 | 18 | 18 | 20 | 12 | 20 | 12 | 170 | 21 | |||
28A | NORWAY National Team 1 |
Per Lier | N JCH NRMJ-15 NEV-15 Meadowlark Ballyrush | 19 | 14 | 20 | 20 | 20 | 20 | 16 | 18 | 20 | 20 | 187 | 1 | 482 | 11 |
28B | Trond Gjøtterud | Huntingmate Femme's Barn | 16 | 16 | 15 | 19 | 0 | 19 | 0 | 16 | 18 | 20 | 139 | 78 | |||
28C | Aase Ramsrud | Searover Day Riff | 14 | 16 | 17 | 18 | 17 | 19 | 0 | 20 | 16 | 19 | 156 | 54 | |||
36A | DENMARK National Team 1 |
John Juul Henriksen | Stenhøjgaards Cille-Lovus | 12 | 12 | 19 | 20 | 16 | 19 | 12 | 17 | 19 | 19 | 165 | 33 | 482 | 11 |
36B | Susanne Andersen | Highhuts Alopex | 12 | 4 | 16 | 16 | 19 | 16 | 14 | 20 | 18 | 20 | 155 | 55 | |||
36C | Danny Fraser | Fendawook Able | 4 | 20 | 18 | 20 | 10 | 19 | 12 | 20 | 19 | 20 | 162 | 44 | |||
13A | FRANCE National Team 1 | Hamon Damien | Kik I Am | 18 | 18 | 17 | 17 | 0 | 20 | 18 | 20 | 20 | 19 | 167 | 28 | 481 | 14 |
13B | Chambre Christophe | First Star Du Haut De Crecy | 16 | 12 | 16 | 15 | 19 | 6 | 14 | 13 | 14 | 17 | 142 | 75 | |||
13C | Villier Estelle | Dynna' Lys Jump Jocker's Jinx Dite Jessy | 20 | 12 | 14 | 16 | 17 | 18 | 18 | 20 | 18 | 19 | 172 | 13 | |||
26A | BELGIUM National Team 1 |
Nils De Peuter | Flying Kangaroo Ighor | 20 | 20 | 15 | 14 | 14 | 15 | 14 | 18 | 16 | 18 | 164 | 37 | 481 | 14 |
26B | Gaston Maerievoet | Kay of the Charmed Angel | 8 | 19 | 15 | 20 | 17 | 16 | 12 | 10 | 19 | 15 | 151 | 60 | |||
26C | Freddy Quackelbeen | Karlo of Sharon's Hometown | 18 | 19 | 14 | 15 | 17 | 16 | 20 | 13 | 17 | 17 | 166 | 30 | |||
31A | GERMANY Free Team Dogpassion |
Freddy Ringwald | CrossSearcher Askia Sari | 18 | 18 | 16 | 20 | 18 | 14 | 14 | 0 | 20 | 17 | 155 | 55 | 473 | 16 |
31B | Marita Goehring | Eastwood Clint of enchanted garden | 19 | 19 | 16 | 17 | 15 | 17 | 16 | 20 | 16 | 10 | 165 | 33 | |||
31C | Sandra Fuchs | Felicitas von der Wegwarte | 17 | 14 | 16 | 16 | 20 | 20 | 16 | 0 | 17 | 17 | 153 | 59 | |||
27A | NETHERLANDS National Team 2 |
Rinus Heijmans | Garrethall Quiff | 18 | 18 | 10 | 15 | 19 | 19 | 16 | 19 | 18 | 17 | 169 | 23 | 468 | 17 |
27B | Joost De Fouw | Go Back Balvenie | 20 | 20 | 17 | 8 | 18 | 19 | 20 | 0 | 19 | 20 | 161 | 47 | |||
27C | Helen Zimmerman | Eager Elan the Second Off April | 0 | 20 | 17 | 18 | 20 | 8 | 8 | 18 | 14 | 15 | 138 | 80 | |||
33A | FINLAND National Team 2 |
Mari Koivisto | Demon Eye's Freewill | 18 | 20 | 14 | 20 | 18 | 20 | 18 | 16 | 20 | 17 | 181 | 4 | 466 | 18 |
33B | Esa Schön | Grassduck's Black Rapid | 14 | 12 | 0 | 8 | 19 | 14 | 20 | 0 | 18 | 17 | 122 | 96 | |||
33C | Mervi Salo | Waterfowler Copper | 20 | 20 | 19 | 18 | 12 | 19 | 0 | 20 | 20 | 15 | 163 | 40 | |||
10A | ITALY National Team 1 |
Thelma Blumenthal | IRL FT CH Burren Injector | 18 | 14 | 12 | 18 | 10 | 20 | 10 | 17 | 20 | 12 | 151 | 60 | 465 | 19 |
10B | Paolo Guardamggna | IT FT CH Adam | 19 | 16 | 16 | 17 | 18 | 18 | 12 | 14 | 15 | 0 | 145 | 68 | |||
10C | Salvatore Zappavigna | INT FT CH IT FT CH Thegrowingericemotion | 18 | 20 | 16 | 17 | 18 | 16 | 14 | 12 | 18 | 20 | 169 | 23 | |||
17A | SLOVAKIA National Team 1 |
Tibor Pittich | Trompeterbakkens Teddy | 19 | 12 | 14 | 17 | 18 | 20 | 12 | 18 | 20 | 19 | 169 | 23 | 465 | 19 |
17B | Marek Ďurka | Arapaho Remus Lavondyss | 20 | 14 | 16 | 15 | 17 | 10 | 20 | 16 | 16 | 17 | 161 | 47 | |||
17C | Peter Prislupský | Face To Face You're the Inspiration | 14 | 16 | 12 | 20 | 10 | 10 | 10 | 14 | 13 | 16 | 135 | 83 | |||
4A | CZECH REPUBLIC National Team 1 |
Miroslav Krejčí | Blackthorn Izar | 17 | 20 | 17 | 17 | 18 | 14 | 14 | 14 | 20 | 20 | 171 | 17 | 455 | 21 |
4B | Dana Slabá | An Ross Arlet Star | 14 | 12 | 17 | 17 | 16 | 2 | 18 | 14 | 10 | 19 | 139 | 78 | |||
4C | Lenka Liptáková | Blackthorn Menkib | 0 | 16 | 14 | 16 | 19 | 20 | 14 | 14 | 15 | 17 | 145 | 68 | |||
29A | SWITZERLAND National Team 1 |
Ueli Tschumi | Fabulous Hunter Noshy of Enchanted Garden | 18 | 12 | 20 | 0 | 8 | 18 | 14 | 19 | 0 | 19 | 128 | 87 | 448 | 22 |
29B | Ernesto Rytz | Everlasting Merlin Sunny Moon of Ice Pont | 12 | 18 | 18 | 18 | 19 | 20 | 0 | 17 | 16 | 19 | 157 | 53 | |||
29C | Silvana Mahler | Limcreek Aragon Corona | 15 | 19 | 20 | 18 | 14 | 17 | 6 | 17 | 20 | 17 | 163 | 40 | |||
2A | CZECH REPUBLIC National Team 3 |
Martin Incédi | Arapaho Shelf Lavondyss | 15 | 20 | 17 | 0 | 0 | 15 | 18 | 14 | 20 | 16 | 135 | 83 | 447 | 23 |
2B | Táňa Incédi | Blackthorn Giansar | 14 | 20 | 18 | 17 | 20 | 12 | 20 | 14 | 18 | 16 | 169 | 23 | |||
2C | Zita Červenková | Flying Flap Ears Frederike | 18 | 14 | 15 | 5 | 10 | 19 | 10 | 20 | 16 | 16 | 143 | 71 | |||
20A | GERMANY National Team 1 |
Birgit Drebenstedt | Gunsight's Dotted Clay | 20 | 17 | 10 | 19 | 0 | 16 | 14 | 0 | 16 | 18 | 130 | 86 | 444 | 24 |
20B | Joerg Mente | Gunsight's Elliot | 20 | 14 | 16 | 15 | 16 | 16 | 20 | 18 | 17 | 19 | 171 | 17 | |||
20C | Anja Moeller-Hubert | Gunsight's Eskin | 12 | 14 | 12 | 14 | 17 | 14 | 12 | 14 | 19 | 15 | 143 | 71 | |||
16A | FRANCE National Team 2 | Bruno Julien | Mistybrook Tuscan | 16 | 18 | 16 | 17 | 18 | 20 | 16 | 14 | 18 | 18 | 171 | 17 | 440 | 25 |
16B | Xavier Gosse | Funnyline Fieldquest Scottish Sun | 18 | 16 | 14 | 0 | 17 | 6 | 14 | 18 | 7 | 15 | 125 | 91 | |||
16C | Philippe Peiffer | Gortons Captain Conan | 15 | 18 | 16 | 11 | 20 | 15 | 6 | 15 | 20 | 8 | 144 | 70 | |||
39A | DENMARK Free Team Lærkereden |
Palle Olesen | Lærkeredens Let it be Argo | 20 | 20 | 15 | 14 | 8 | 16 | 14 | 0 | 16 | 17 | 140 | 76 | 434 | 26 |
39B | Ove Simonsen | Lærkeredens Ask | 20 | 20 | 18 | 16 | 18 | 15 | 14 | 17 | 17 | 20 | 175 | 8 | |||
39C | Ruth Simonsen | Lærkeredens Rimfaxe | 20 | 0 | 17 | 13 | 10 | 16 | 10 | 16 | 17 | 0 | 119 | 100 | |||
14A | BELGIUM National Team 3 |
Bostin Dorin | Thornmill Kes | 18 | 18 | 14 | 18 | 18 | 19 | 20 | 0 | 16 | 8 | 149 | 65 | 431 | 27 |
14B | Ketels Erwin | Heaven Of The Charmed Angel | 20 | 14 | 14 | 18 | 0 | 0 | 14 | 15 | 15 | 14 | 124 | 93 | |||
14C | Martens Olivier | Ikorann Off Quinbessie | 19 | 16 | 10 | 10 | 18 | 16 | 14 | 17 | 20 | 18 | 158 | 51 | |||
32A | SWEDEN National Team 2 | Morgan Thorell | SE J(J)CH NO JCH Svart & Gul Black Pepper | 19 | 0 | 15 | 19 | 15 | 18 | 18 | 16 | 18 | 16 | 154 | 58 | 426 | 28 |
32B | Thomas Söderström | Broadlaw Ivor | 8 | 0 | 14 | 16 | 16 | 15 | 18 | 0 | 17 | 18 | 122 | 96 | |||
32C | Åza Vikström | SE J(A)CH Cosmic Cover's Cotton Field | 12 | 12 | 15 | 14 | 14 | 15 | 18 | 14 | 18 | 18 | 150 | 63 | |||
34A | CZECH REPUBLIC National Team 2 |
Petr Bubeník | Blackthorn Gandalf | 20 | 18 | 17 | 0 | 17 | 19 | 6 | 6 | 19 | 15 | 137 | 81 | 419 | 29 |
34B | Jindra Hermannová | Be Naya Arlet Star | 17 | 20 | 8 | 14 | 0 | 17 | 16 | 20 | 18 | 16 | 146 | 66 | |||
34C | Irena Wrobelová | Arapaho Tessa Lavondyss | 18 | 6 | 15 | 19 | 14 | 20 | 8 | 0 | 16 | 20 | 136 | 82 | |||
5A | SWITZERLAND National Team 2 |
Irene Bernhard | Waterfan’s Seawolf Ruby | 10 | 14 | 20 | 20 | 0 | 0 | 14 | 17 | 14 | 19 | 128 | 87 | 393 | 30 |
5B | Claudia von Känel | Inox umbra fida | 14 | 6 | 12 | 19 | 17 | 10 | 16 | 16 | 15 | 15 | 140 | 76 | |||
5C | Ruben Krausz | Quackskill Skookum Chuck | 19 | 10 | 14 | 19 | 15 | 12 | 0 | 0 | 18 | 18 | 125 | 91 | |||
18A | BELGIUM National Team 2 |
Bart Vangoedsenhoven | Kroonkennel's Jones | 19 | 20 | 12 | 19 | 20 | 20 | 16 | 10 | 20 | 17 | 173 | 11 | 387 | 31 |
18B | Fille Exelmans | Kroonkennel's Joy | 14 | 0 | 14 | 18 | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 18 | 88 | 107 | |||
18C | André Ceuppens | Kroonkennel's Jente | 18 | 20 | 16 | 7 | 15 | 0 | 12 | 0 | 20 | 18 | 126 | 90 | |||
35A | NORWAY National Team 2 |
Benedicte Skaarnes | Joe´s Golden Fudge | 20 | 0 | 20 | 19 | 15 | 0 | 14 | 0 | 18 | 18 | 124 | 93 | 374 | 32 |
35B | Cathrine Tveten | N JCH SE JCH N LCH SE LCH Vassruggens Åge Mjødvitner | 18 | 20 | 15 | 0 | 15 | 15 | 16 | 4 | 13 | 12 | 128 | 87 | |||
35C | Monica Skjerping | N JCH SE JCH Jacklaine´s Cornelius Sky | 18 | 18 | 0 | 0 | 15 | 18 | 12 | 4 | 17 | 20 | 122 | 96 | |||
9A | SWITZERLAND National Team 3 |
Sven Bosshard | FTCH Almanza Poetry In Motion | 8 | 4 | 14 | 20 | 14 | 14 | 6 | 12 | 20 | 19 | 131 | 85 | 348 | 33 |
9B | Heidrun Keen | Gleen Mhor's Pipilotta | 15 | 20 | 12 | 20 | 0 | 12 | 8 | 0 | 0 | 8 | 95 | 104 | |||
9C | Nicole Tonoli | Camwood Nespresso Cioccissima | 8 | 14 | 14 | 20 | 14 | 17 | 0 | 0 | 20 | 15 | 122 | 96 | |||
37A | FRANCE National Team 3 | Clarisse Desloover | FTCH Masters of Water I am the Boss | 17 | 20 | 6 | 0 | 20 | 0 | 12 | 6 | 20 | 16 | 117 | 101 | 323 | 34 |
37B | Emmanuel Cormier | Cool Mint Arlet Star | 20 | 0 | 13 | 13 | 8 | 0 | 18 | 0 | 5 | 17 | 94 | 105 | |||
37C | Paul Lesage | Master of Water If You Like "Iska" | 0 | 0 | 10 | 18 | 10 | 15 | 8 | 13 | 20 | 18 | 112 | 102 | |||
19A | BELGIUM Free Team |
Patsy Deheyder | Brindlebay Ninja | 0 | 14 | 14 | 10 | 0 | 8 | 20 | 8 | 15 | 16 | 105 | 103 | 320 | 35 |
19B | Werner De Prins | Thorn Mill Impulse | 20 | 20 | 20 | 0 | 14 | 10 | 6 | 0 | 19 | 14 | 123 | 95 | |||
19C | Jelle Huysmans | Hunter's Moonlight Bluebell Gwendolyne | 0 | 12 | 6 | 0 | 12 | 10 | 4 | 14 | 18 | 16 | 92 | 106 | |||
15A | FINLAND Free Team Finland |
Mika Lappalainen | FI KVA Rushbrigg Norton | 14 | 12 | 16 | 18 | 18 | 20 | 16 | 15 | 18 | 18 | 165 | 33 | 316 | 36 |
15B | Pekka Tuomi | FI KVA EE KVA Mehtälammen Dixie | 12 | 12 | 19 | 14 | 16 | 17 | 10 | 15 | 13 | 15 | 143 | 71 | |||
15C | Elina Salo | FI KVA EE KVA Hardrocks Artists Life | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 111 | |||
38A | NETHERLANDS National Team 1 |
Richard van Kaam | Archer of the spring cottage | 14 | 0 | 15 | 10 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 110 | 168 | 37 |
38B | Désiree Hurenkamp | Garronpoint Fitty | 14 | 0 | 16 | 17 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | 108 | |||
38C | Elly Bos | Saxaphone John Smiths | 14 | 0 | 15 | 8 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 109 | |||
7A | NETHERLANDS Free Team |
Jurjen Dijkstra | Kyara Of The Charmed Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | 0 | 38 |
7B | Willem Schokker | Jay Jayjoy of 't Angels Court | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | |||
7C | Eline Kommers | Rovershome Black Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | |||
21A | GERMANY National Team 2 |
Bernd Janich | Blackthorn Enki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | 0 | 38 |
21B | Rainer Scesny | FTW Blackthorn Ireneus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | |||
21C | Rainer Schmidt | FTW Drakeshead Voque at Blackthorn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | |||
30A | HUNGARY National Team 1 |
Péter Yandó | Brookbank Bee (Keyla) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | 0 | 38 |
30B | Zsolt Böszörményi | Ardmuir Earl of Brookbank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 | |||
30C | István Bakó | FTW Blackthorn Karim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 112 |